Partnerzy

Wyjątkowa szansa marketingowa

Jeszcze nigdy nie widziałeś czegoś takiego, jak Rajd Trans Sahara. Rajd przyciągnie zawodników z całego świata, doświadczone zespoły z Wielkiej Brytanii, USA, Węgier i wielu innych krajów. Nasze poprzednie imprezy były obecne w wielu globalnych mediach. W internecie możecie znaleźć zdjęcia, filmy i szereg relacji on-line. Trans Sahara to rajd jedyny w swoim rodzaju, wypełniający pewną lukę świata motoryzacji, który dotrze do milionów ludzi poprzez różne media.. Dysponujemy szerokim wachlarzem pakietów dla sponsorów, dopasowywanych do ich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz więcej informacji – prosimy o kontakt.

Partnerzy Trans Sahara Rally:

GEOCHALLENGE Geochallenge od ponad 8 lat jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń Garmin GPS, akcesoriów i map. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich urządzeń i map wspierających swobodne i komfortowe podróżowanie. Jeśli określony region nie ma oficjalnych map, możemy Wam pomóc w wyszukaniu darmowego oprogramowania i zainstalować na posiadanych urzadzeniach. Dla uczestników Rajdu Trans Sahara mamy specjalne zniżki – od 5 do 10 % w zależności od modelu Garmina, a także darmowe wyszukanie i instalację określonych map. Ponadto, oferujemy 10% zniżki na profesjonalne narzędzia Leatherman, również dostępne w naszym sklepie.

MATTHIAS CRAMER
What kind of services I do offer?
I do rent Iridium and Thuraya phones as well as BGAN satellite terminals to have internet access in remote areas. In addition to the rental business I can offer you each Iridium, Thuraya or Inmarsat product that you are interested in. On my internet store I do offer the most common products but I’m also able to offer you also very special products.

RICKSHAW CHALLENGE cykl wyścigów rikszami to pierwsza oficjalna odpowiedź Indii na rosnący trend turystyki przygodowej.  Wyścigi są unikalną, jedyną w swoim rodzaju szansą na odkrywanie historii, kultury i charakteru jednego z najbardziej urokliwych krajów na świecie. Obecnie Rickshaw Challenge składa się z czterech imprez, w tym Classic Run – oryginalne riksze, zawody obecne od 2006 r., Mumbai Xpress – najpopularniejszy z wyścigów, Malabar Rampage – intensywna podróż po Południowych Indiach i Tech Raid – specyficzny wyścig, pokazujący jak można pogodzić nowoczesne technologie z totalnym brakiem jakiejkolwiek techniki.

CAUCASIAN CHALLENGE
Ten szalony rajd ma długość około 7000 kilometrów (4400 mil), biegnie przez 11 krajów przez ponad dwa tygodnie. Przygoda rozpoczyna się w pięknym Budapeszcie i po świetniej imprezie startowej, zaczynamy podróż przez Europę Wshodnią, Bałkany i Turcję, aż do wspaniałych gór Kaukazu. To ciekawsze niż wizyta w muzeum, bo trasa prowadzi prosto w serce pierwsze (i ostatnie) strefy konfliktu w Bośni, Kosowie, północnej Gruzji i Karabachu, miejsc, o których słyszałeś pewnie w wiadomościach. Wspaniali ludzie, okrutni pogranicznicy, zabytkowa architektura, fatalne drogi, niekończące się malownicze widoki, niepotrzebne przeszkody administracyjne, wysokie góry, strefy intensywnego ciepła i zimna – to tylko kilka spraw, którym trzeba sprostać, nim dojedzie się do mety w Erewaniu. Prawdziwa przygoda, która spokojnie bije skoki na bungee!

BUDAPEST-CHERNOBYL RUN
Specyficzne wydarzenie, pozwalające odkryć sekrety Wschodniej Europy. Pomimo że Europa jako całość stała się globalną potęgą, jej Wschodnia część zachowała swój unikalny charakter i kulturę, w zasadzie nietknięte przez świat Zachodu. Budapest-Chernobyl Run to rajd dla miłośników przygody, dla tych, którzy chcą doświadczyć autentycznej ucieczki oraz dla tych, którzy wiedzą że na końcu łatwiejszej drogi nie ma nagród. Przez mosty Budapesztu, do wrót rumuńskich zamków, przez Karpaty, mołdawski region Gaugazia, republikę Transnistrii, ukraińskie wsie aż do miejsca, gdzie wydarzyła się jedna z największych katastrof XX wieku. Odkryjesz tajemniczy charakter Wschodniej Europy i poszerzysz swoje horyzonty.